Kurumsal

Dobur Organizasyon İletişim Danış. Bilg. Eml. Rek. Tur. San.ve Dış Tic.Ltd.Şti. 2014 yılında Ankara’da kurulmuş Etkinlik organizasyonu, Proje hibe danışmanlığı ve Turizm alanında faaliyet göstermektedir. Şirketimiz T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TÜRSAB) Macera Otobüsü Travel Turizm Seyahat Acentesi ünvanıyla kayıtlı, A sınıfı Seyahat Acentesidir. TÜRSAB belge numaramız 9999’dur.

Firmamız, yurt içi ve yurtdışında turizm alanında sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak müşterilerine seyahat öncesi ve süresince danışmanlık hizmeti vermekte olup sağlıklı ve iyi vakit geçirmelerini sağlamak için çözümler sunmaktadır. Müşterilerimiz için yurt içi ve yurt dışında, tatil ve tur programları organize ederek, seyahatleri için otel, uçak, otobüs bileti hizmeti sunmaktadır.

Firmamız etkinlik yönetimi, fuar, toplantı, seminer ve kongre organizasyonu, proje üretim ve yönetimi, hibe desteği danışmanlığı alanlarında nitelikli kadrosu ve prensipli çalışma şekli ile hizmet vermektedir.

Kurumsallaşmak ve büyümek isteyen firmaların, satış odaklı düşünmekten çok pazarlama odaklı ilerlemesi gerektiği inanarak, şirket potansiyelini arttırıcı gelişim, müşteri memnuniyeti ve stratejik yönetim hedefiyle çalışmaktayız.

Bizi lider kılan; Ulusal ve uluslararası alanda gerçekleştirdiğimiz yüzlerde projenin kattığı tecrübedir. Gücümüzü alanında profesyonel, tecrübeli, iyi eğitimli ve aynı zamanda farklı yetkinliklere sahip ekibimizin yanı sıra durmaksızın yenilikçi düşüncelerle beslenen hizmet kalitemizden alıyoruz.

Misyonumuz

Bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için uluslararası seyahat şirketleri ile bütünlük içinde, müşteri odaklı, yenilikçi, yaratıcı çalışmalar yapan, kişi ve kuruluşların etik değerlerini gözeten ve teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine sunan öncü bir seyahat ve etkinlik yönetimi şirketiyiz.

Vizyonumuz

Hizmet sunduğu müşterilerine ve çözüm ortağı olduğu kuruluşlara karşı koşulsuz memnuniyet felsefesini benimsemiş, sektörde lider, vazgeçilmeyen bir hizmet markası olmak.

Kalite Politikamız

Firmamız “Macera Otobüsü” Marka patenti, Turizm Seyahat Acentaları Birliği(TÜRSAB) A sınıfı Seyahat Acentesi üyeliği ve T.C. Kültür Turizm Bakanlığı’nın “Macera Otobüsü Travel Turizm Seyahat Acentesi” isim tesciliyle faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Firmamızın sunduğu hizmetlerde, müşterilerinin gereksinimlerine uygun, beklentilerini karşılayan ve sürekli kalite seviyesini arttırmayı taahhüt eden, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla işlerimizi titizlikle takip etmekteyiz.

Marka Değerimiz;

“Macera Otobüsü” ve “Macera Otobüsü Travel” markalarımızın en önemli özellikleri güvenilir, yaratıcı, yenilikçi ve çözüm odaklı olmasıdır.

“Macera Otobüsü” ve “Macera Otobüsü Travel” markalarımızla ulusal ve uluslararası alanda kaliteli hizmet veren, küresel düşünen ve yerel değerlerin bilincinde olan bir şirket olmayı, üstlendiği işleri tutku ve profesyonellikle yapmayı amaçlamaktayız.

Değerlerimiz

Tecrübe

Macera Otobüsü markasıyla bugüne kadar yerli ve yabancı 2340 müşterimiz en önemli referansımızdır. 2008 yılından bu yana 39 farklı destinasyonda gerçekleştirdiğimiz tur ve organizasyonlarda elde ettiğimiz tecrübemizi sizler için en iyi şekilde değerlendirmekteyiz.

Ekonomik

Macera Otobüsü minimum fiyatla maksimum ülke, şehir gezmek ve bu geziden en iyi verimi almayı amaçlamıştır. Otobüsle seyahat ve sosyal bir misyonu olan organizasyon olduğu için ekonomiktir.

Yüksek Konfor

Macera Otobüsü seyahatinizin keyifli bir şekilde, yorucu olmadan geçmesi için ve 3-4 yıldızlı otellerde 2’şer kişilik odalarda konaklamanızı ve son model teknolojik donanımı olan araçlarımızla siz değerli misafirlerimize benzersiz, güvenilir ve konforlu bir seyahat planlıyor.

Güvenirlik

Macera Otobüsü profesyonel ekibiyle gerçekleştireceği her işi proje bazlı yürütmektir. Kendisini sürekli yenileyen dinamik bir çalışma sistematiği benimseyen firmamız TÜRSAB üyesi A sınıfı seyahat acentasıdır.

Ekstra Ücret Yok

Macera Otobüsü ailesi olarak gerçekleştireceğimiz tur ve organizasyonlarda ücrete dâhil olan ve olmayan hizmetler açıkça belirtilir. Belirtilen ücret haricinde ekstra herhangi bir ücret talep edilmesi söz konusu değildir.

Ödeme Kolaylığı

Macera Otobüsü, bütçenize uygun ödeme planlarınızı oluşturabilme imkânı sunmaktadır. İster kredi kartınızla, isterseniz kredi kartınız olmaksızın taksiti ödeme seçeneği sunulmaktadır.

Neler Yaptık

2340
Müşteri
13488
Konaklama
4870
Uçuş
237
Tur
39
Destinasyon