Macera Otobüsü Nedir?

Maceraperestleri otobüsle sınırlar arasında keşif yolculuğu yapmalarını sağlayan bir programdır. Bu program uluslararası hareketliliği arttırmak, Dünya’nın yaşam tarzı, kültürü, mimarisi, tarihini, gezerek görerek öğretmeyi planlarken, katılımcılara yabancı dillerini yaşayarak öğrenme deneyimiyle geliştirme imkânı sağlamaktadır.

Macera Otobüsü 2013 yılında bir sosyal inovasyon projesi olarak başladığı keşif yolculuğuna 2014 yılından itibaren profesyonel olarak hazırlanmış tur programlarıyla devam etmektedir. “Herkes için Seyahat” sloganıyla çıktığımız keşif yolculuğumuza siz değerli misafirlerimize unutulmaz anlar katmak için çalışmaktayız.

Macera otobüsü demek keşfetmek, öğrenmek, yeniliğe açık olmak, yolda olmak, heyecan duymak, birliktelik, dostluk demek; yolculuk veya seyahat etmekse yola düşmek özgürlüğe açılan penceremizden dünyayı gezmektir. Standartların ötesinde kalıp yargılardan kurtulup, kanatlarınızı açıp, önyargılardan arınmış özgür bir ruh haliyle farklı kültürleri, coğrafyaları, insanları, tarihi, doğayı ve lezzetleri keşfetmek için Macera Otobüsü programıyla Avrupa’dan Balkanlar’a, İskandinavya’dan Baltık ülkelerine senin için hazırlanmış programlar bulunmaktadır. Macera Seni bekliyor… Ya sen?

Macera Otobüsü, Avrupa’nın kültürel çeşitliliğinden, Balkanların tarih kokan sokaklarına, Baltık ülkelerine, İskandinav coğrafyasının doğal güzellikleri ve fiyortlarına, yeşilin ve mavinin tüm canlılığıyla gülümsediği onlarca farklı destinasyon için sizleri keşif yolculuğuna çağırıyor.

Macera Otobüsü Dobur Organizasyon İletişim Danış. Bilg. Eml. Rek. Tur. San.ve Dış Tic.Ltd.Şti. tarafından Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) bünyesinde A grubu seyahat acentesi olarak turlarını gerçekleştirmektedir. TÜRSAB belge unvanımız MACERA OTOBÜSÜ TRAVEL Turizm Seyahat Acentesi ve TÜRSAB belge numaramız 9999’dur.