Tatil Meleği

Macera Otobüsü Travel, TÜRSAB’ın uygulamaya soktuğu “Tatil Meleği” programının ortakları arasında yer almaktadır. TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ) 9999 belge numralı, A Grubu Seyahat Acentası olan Macera Otobüsü Travel siz değerli gezginlerin tatil güvenliğini önemsemektedir.

Belgesiz, kaçak faaliyet yürüten ve müşterileri maddi ve manevi zarara uğratan kayıtdışı seyahat acentalarının önüne geçmek ve tüketicinin en iyi hizmeti, en kaliteli şekilde almasını sağlamak için hayata geçirilen “Tatil Meleği” projesi ile seyahatinizi planlarken uzman ve belgeli firmalarla çalışmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

TÜRSAB TATİL MELEĞİ NEDİR?

· İnternet üzerinden hizmet satın almak isteyen tüketici, TÜRSAB tatil meleği logosuna tıkladığında, TÜRSAB resmi sitesinden onaylı acenta sertifikasına erişir. Eğer acentanın web site adresi ve bilgileri TURSAB sitesindeki sertifikayla uyuşuyorsa kişi hizmeti, yetkili seyahat acentasından satın aldığına emin olur.

· Kişi, hizmeti yetkili seyahat acentasından satın aldığı için koruma altında olduğunu bilir.

· Bakanlığın denetimi ve meslek birliği TÜRSAB’ın gözetimi altında faaliyet gösteren seyahat acentelerinin kurumsal kimlik ile güvenceli bir hizmet sunduğunu gösterir. Kaçak seyahat acenteliği faaliyetinden korur.

Kayıtlı turizm acente belgemizi görmek için aşağıdaki logoya tıklayınız!