İspanya Endülüs Turu

1 ÜLKE 4 ŞEHİR 6 GÜN
Endülüs’ün sanatsal ve kültürel yaşamını yaşayarak keşfetmeyi, renkli sokaklarda tarih içinde yolculuk etme imkânını sağlamaktadır. Endülüs Macerası boyunca sizleri sanatsal etkinlikler, festivaller, görsel şovlar ve daha fazlası bekliyor.

Endülüs Macerası Ülkeler;
İspanya

Endülüs Macerası Şehirler;
Malaga, Sevilla, Cordoba, Granada

Malaga – 2 gece

Sevilla – 1 gece

Granda – 2 gece

•Katılımcılarımız koordinatörler eşliğinde şehrin tarihi, kültürel mirasları gezilebilecek, isteyen bireysel olarak da gezebilmektedir.
•Sizlere vereceğimiz Rehber Kitapçık her şehrin kısa bilgisini içermekte, adım adım gezilecek yerleri anlatmakta buda sizler için faydalı olacaktır.
•Katılımcılarımıza her şehre varmadan önce otobüste şehir hakkında 15 dakikalık bilgilendirme yapılacak ve şehir merkezinde buluşma noktası belirlenecektir.
•Sizlerin de şehri keşfetmeniz ve anın keyfini çıkarmanız için serbest zaman verilmektedir. Her şehre göre serbest süresi değişmektedir.

İnternet sitemizden başvurunuzu kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.
Başvurularınız en fazla 3 işi günü içerisinde değerlendirilerek sizlere mail ve sms ile geri dönüş yapılmaktadır.
Başvurunuzun onaylanmasından sonra sözleşmeniz hazırlanıp mail ile size gönderilecektir. Macera otobüsü ile katılacağınız tur hakkındaki tüm süreci buradan takip edebilirsiniz.
Sözleşme ve diğer evraklarınızı mail ile bize gönderdikten sonra evraklarınız firmamız tarafından incelenir ve sizlere onay maili ve sms ile bilgi verilir.
Başvurunuzla ilgili herhangi bir evrakı kargo ile göndermenize gerek yoktur.

 • Tur Boyunca Otobüsle Ulaşım
 • İstanbul – Malaga – İstanbul Uçak Biletleri
 • 3 veya 4 yıldızlı otellerde konaklama (5 gece)
 • Program Boyunca Her Gün Kahvaltı
 • TURSAB Zorunlu Paket Tur ve Seyahat Sağlık Sigortası
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Profesyonel Rehberlik
 • Şehir Alan Vergileri
 • Vize Masrafları
 • Öğle ve Akşam yemeği
 • Müze Girişleri
 • Şehir içi Ulaşımlar
 • Kişisel Harcamalar

•Tek Kişilik Oda Seçimi + 210 €
(Tek kişilik (single) oda kullanımı yapmak isterseniz başvuru sisteminden bu hizmeti satın alabilirsiniz)
•Otobüste Ek koltuk + 700 €
(Tur boyunca iki koltuk kullanmak istiyorsanız ek koltuk satın alabilirsiniz)
•Koltuk Seçimi + 25 €
(İstediğim koltukta seyahat etmek istiyorum diyorsanız koltuk numaranızı ve konumunu belirleyebilirsiniz)
•Ek Bagaj + 25 €
(Benim eşyam çok diyenler için ek bavul hizmetimizden yararlanın)
•Uyku Seti + 20 €
(Boyun yastığı, uyku göz bandı ve polar şal)

Tur Programı

1.Gün

İstanbul- Malaga

İstanbul Havalimanında buluşarak Check-in, bagaj, pasaport işlemleri tamamlıyoruz. Ardından THY ile İspanya’nın liman ve sahil şehri olan Malaga uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Malaga havalimanına varışımıza takiben bagaj ve pasaport kontrollerini gerçekleştirip havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüz ile otele giderek kısa bir istirahatin ardından turumuza başlayacağız. Şehir turumuzda Paseo de Parque, Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatorosu, Puerto Marina, La Alcazaba, Gibralfaro Kalesi, Malaga Katedrali göreceğimiz yerler arasındadır. Sonrasından siz değerli misafirlerimize akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından otelimize dönüp istirahat ediyoruz.
2.Gün

Malaga

Otelde alacağımız kahvaltının ardından şehir turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Şehir turumuzda Teatro Romano, Fundacion Picasso, Picasso Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası şehir turumuzda Centre Pompidou Malaga, Plaza de Toros, Calle Marques de Larios göreceğimiz yerler arasındadır. Yorucu turumuzun ardından akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından otelimize dönüp istirahat ediyoruz.
3.Gün

SEVİLLA

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Endülüs özerk bölgesinin merkezi ve en büyük şehri olan Sevilla’ya hareket ediyoruz. Sevilla şehir turumuzda Sevilla Katedrali, Real Alcazar, Parque de María Luisa göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından şehir turumuz son hızıyla devam ediyor. Turumuzda Plaza de Espana, Museo Bellas Artes de Sevilla, Santa Cruz, Torre del Oro, Giralda, Casa de Pilatos göreceğimiz yerler arasındadır. Yorucu Sevilla turumuzun ardından akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz ve sonrasında istirahat için otelimize hareket ediyoruz.
4.Gün

SEVİLLA - CORDOBA

Otelde alacağımız kahvaltının ardından şehir turumuza devam ediyoruz. Şehir turumuzda Sevilla Boğa Güreşi Alanı, Museo del Baile Flamenco, Palace of the Countess of Lebrija, Calle Sierpes göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası uzun süre Endülüs Emevileri'nin egemenliğinde kalan şehir Cordoba’ya olan yolculuğumuz başlıyoruz. Otobüs yolculuğumuzun ardından Cordoba’yı keşfetmeye başlıyoruz. Şehir turumuzda La Mezquita, Medina Azahara, Palacio de Viana, San Lorenzo Kilisesi, Puente Romano, Cordoba Kalesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Granada şehrindeki otelimize hareket ediyoruz ve yarın ki turumuz için istirahate çekliyoruz.
5.Gün

GRANADA

Otelde alacağımız kahvaltının ardından şehri keşfetmeye başlıyoruz. Şehir turumuzda Granada Katedrali, Corra Del Carbon, Cartuja Manastırı, Nueva Meydanı, La Alcaiceria, Bib Rambla Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından turumuzun son şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda El Hamra Sarayı, Albaicin, Arap Hamamı, San Salvador Kilisesi, San Nicholas Kilsesi, Plaza Larga göreceğimiz yerler arasındadır. Daha sonra akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ardından otelimize giderek istirahat ediyoruz.
6.Gün

MALAGA - İSTANBUL

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Türkiye’ye dönüş uçuşumuzu gerçekleştirmek için Malaga Havalimanına hareket ediyoruz. Havalimanına varışımızla birlikle Check-in, bagaj, pasaport işlemleri tamamlıyoruz. THY ile Malaga’dan İstanbul’a olan uçuşumuzu gerçekleştiriyor ve Bagaj, pasaport işlemlerimizi tamamlıyoruz. Ardından siz değerli misafirlerimiz ile bir sonraki Macera Travel organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Başvuru

Tur İsmi Kişi Başı Ücret Para Birimi Hareket Tarihi
İspanya Endülüs Turu 0 01 Mar

Fiyatlandırma

Tur Fiyat Kişi Sayısı Adet Toplam

Tutar

Ara Toplam
Toplam

Katılımcı Bilgileri

*
Adınızı yazmanız gereklidir.
*
Soyadınızı yazmanız gereklidir.
*
Telefon numaranızı yazmanız gereklidir..
*
Adresinizi yazmanız gereklidir.
Teşekkürler, başvurunuz alınmıştır. E-postanızı kontrol ediniz. Başvuru no:

Benzer Turlar

Kontenjan Dolmuştur
Kontenjan Dolmuştur
Turumuz Tamamlandı