Avrupa Macerası 03-20 Temmuz 2018

18 ÜLKE 23 ŞEHİR 18 GÜN
Avrupa Macerası sınırlar arsında yolculuk ederken, Avrupa’nın sanatsal ve kültürel yaşamını yaşayarak keşfetmeyi, renkli sokaklarda tarih içinde yolculuk etme imkânını sağlamaktadır. Avrupa Macerası boyunca sizleri sanatsal etkinlikler, festivaller, görsel şovlar ve daha fazlası bekliyor.

Avrupa Macerası Ülkeler;
Yunanistan, Makedonya, Slovenya, Hırvatistan, İtalya, Vatikan, İspanya, Monako, Fransa, Belçika, Hollanda, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Slovakya, Macaristan, Sırbistan, Bulgaristan.

Avrupa Macerası Şehirler;
Selanik, Üsküp, Belgrad, Budapeşte, Viyana, Bratislava, Prag, Berlin, Amsterdam, Volendam, Zaanse Schans, Brüksel, Paris, Barcelona, Cannes, Monte Carlo, Pisa, Roma, Vatikan, Venedik, Lübyana, Zagreb, Sofya.

Avrupa Macerası turumuzda siz değerli katılımcılarımızı 3 veya 4 yıldızlı otellerde 2’şer kişilik odalarda konaklamanızı sağlamaktayız.
Turumuz süresince 9 gece konaklama yapacağımız şehirler;

• Üsküp – 1 gece

• Budapeşte – 1 gece

• Prag – 1 gece

• Amsterdam – 2 gece

• Paris – 1 gece

• Roma – 1 gece

• Barselona – 1 gece

• Lübyana – 1 gece

•Katılımcılarımız koordinatörler eşliğinde şehrin tarihi, kültürel mirasları gezilebilecek, isteyen bireysel olarak da gezebilmektedir.
•Sizlere vereceğimiz Rehber Kitapçık her şehrin kısa bilgisini içermekte, adım adım gezilecek yerleri anlatmakta buda sizler için faydalı olacaktır.
•Katılımcılarımıza her şehre varmadan önce otobüste şehir hakkında 15 dakikalık bilgilendirme yapılacak ve şehir merkezinde buluşma noktası belirlenecektir.
•Sizlerin de şehri keşfetmeniz ve anın keyfini çıkarmanız için serbest zaman verilmektedir. Her şehre göre serbest süresi değişmektedir.

İnternet sitemizden başvurunuzu kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.
Başvurularınız en fazla 3 iş günü içerisinde değerlendirilerek sizlere mail ve sms ile geri dönüş yapılmaktadır.
Başvurunuzun onaylanmasından sonra sözleşmeniz hazırlanıp mail ile size gönderilecektir.
Macera otobüsü ile katılacağınız tur hakkındaki tüm süreci buradan takip edebilirsiniz.
Sözleşme ve diğer evraklarınızı mail ile bize gönderdikten sonra evraklarınız firmamız tarafından incelenir ve sizlere onay maili ve sms ile bilgi verilir.
Başvurunuzla ilgili herhangi bir evrakı kargo ile göndermenize gerek yoktur.

Başvurunuz onaylandıktan sonra tur bedelinin tamamını tek seferde Firmamızın aşağıdaki banka hesabına Havale/ EFT ile öderseniz %5 lik (50 Euro) indirimle 940 Euro olarak ödersiniz.

Hesap Sahibi: DOBUR ORGANİZASYON & TURİZM LTD. ŞTİ
Banka Adı: Türkiye İş bankası A.Ş.
Banka Şube Adı: Necatibey – 4222 (Euro Hesabı)
Hesap No: 4222 – 560802
IBAN No: TR33 0006 4000 0024 2220 5608 02
Swift Code: ISBKTRIS

*** Ödemeyi yaparken açıklama kısmına “ Macera Otobüsü Tur Bedeli” notunu yazdırmayı unutmayınız.
*** Banka Havale/EFT işlem bedelleri, katılımcıların sorumluluğundadır.
***Ödemeyi yaptıktan sonra ödeme makbuzunu PDF olarak taratıp mail ile bize göndermeniz gerekmektedir.

Aylık Taksitli Ödeme;
Başvurunuz onaylandıktan sonraki 10 gün içinde katılım ücretinin %15’lik kısmının (140 Euro) ödemesini yapmanız gerekmektedir. Kalan 850 Euro’luk ödemenin 450 Euro’luk kısmını seyahat gününden önce, aşağıdaki tabloya göre ödeyebilirsiniz. Geriye kalan 400 Euro’luk ücreti de seyahat günü ödeyebiliriz.
1. Ay 150 Euro
2. Ay 100 Euro
3. Ay 100 Euro
4. Ay 100 Euro
Seyahat günü yolculuk başlamadan ödeyeceğiniz 400 Euro’yu nakit Euro olarak tek seferde ödemeniz gerekmektedir.
*** Ödemeyi yaparken açıklama kısmına “ Macera Otobüsü Tur Bedeli ” notunu yazdırmayı unutmayınız.
*** Banka Havale/EFT işlem bedelleri, katılımcıların sorumluluğundadır.
***Aylık olarak yapacağınız her bir ödeme için ödeme makbuzunu PDF olarak taratıp mail ile bize göndermeniz gerekmektedir.

Kredi Kartıyla Taksitli Ödeme;
Ofisimizi arayarak kredi kartlarınızla taksitli veya tek çekim işleminizi güvenli, kolay ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm banka kredi kartları geçerlidir.

•Otobüsle Ulaşım
(Tur boyunca ülke ve şehirlerarası ulaşım hizmetinizi sağlıyoruz)
•Konaklama (9 gece)
(3 veya 4 yıldızlı otellerde 2’şer kişilik odalarda konaklamanızı sağlıyoruz)
•Kahvaltı
(Program boyunca her gün kahvaltınız tur ücretine dahildir)
•Paket Tur Sigortası
(Acenta olarak yapmakla yükümlü olduğumuz paket tur sigortası ile güvencedesiniz)
•Yurtdışı Çıkış Harcı
(T.C. Vatandaşlarının yurtdışına çıkarken ödemek zorunda olduğu vergidir)
•Seyahat Sağlık Sigortası
(Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde oluşabilecek hastalık, kaza, valiz kaybı vb. riskleri güvence altına alan ve vize başvurusunda zorunlu olan sigortadır)
•Rehberlik ve Danışma
(Yolculuktan önce ve süresince gezi hakkında danışmanlık hizmeti vermekteyiz)
•İkramlar
(Otobüste sıcak/soğuk su, çay, kahve ve bitki çayları ikramımızdır)
•Bagaj
(Her katılımcının 1 adet orta boy (63*36*21) bavul hakkı vardır)

•Vize Masrafları
(Vize ücreti 130€)
•Öğle ve Akşam yemeği
(Tur süresince öğle ve akşam yemekleri tur ücretine dâhil değildir)
•Müze Girişleri
(Müze girişleri tur ücretine dâhil değildir)
•Şehir içi Ulaşımlar
(Şehir içerisinde metro, tramvay, taksi veya vapur kullanımı tur ücretine dahil değildir)
•Kişisel Harcamalar
(Kişisel harcamalarınız tur ücretine dâhil değildir)

•Tek Kişilik Oda Seçimi + 210 €
(Tek kişilik (single) oda kullanımı yapmak isterseniz başvuru sisteminden bu hizmeti satın alabilirsiniz)
•Otobüste Ek koltuk + 700 €
(Tur boyunca iki koltuk kullanmak istiyorsanız ek koltuk satın alabilirsiniz)
•Koltuk Seçimi + 25 €
(İstediğim koltukta seyahat etmek istiyorum diyorsanız koltuk numaranızı ve konumunu belirleyebilirsiniz)
•Ek Bagaj + 25 €
(Benim eşyam çok diyenler için ek bavul hizmetimizden yararlanın)
•Uyku Seti + 20 €
(Boyun yastığı, uyku göz bandı ve polar şal)

Tur Programı

1.Gün

İSTANBUL - İPSALA

İstanbul / Eminönü’nde tüm katılımcılarımızla Avrupa tur programı oryantasyon toplantısı gerçekleştirmek için saat 19.00 toplanıyoruz. Katılımcılarımızla 1,5 saatlik oryantasyon-bilgilendirme toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Akşam saat 21.00’da Yunanistan Selanik’e doğru otobüsümüz ile yola çıkıyoruz. Gece saat 03.00 da İpsala Sınır kapısında pasaport kontrollerinin tamamlanmasıyla Yunanistan’a giriş yapıyoruz.
2.Gün

SELANİK - ÜSKÜP

Sabah saat 07.00’da Selanik şehrinde sabah kahvaltısının ardından yaptıktan sonra Selanik şehir turumuza saat 08.00 ‘da başlıyoruz. Atatürk’ün Evi’ni Aziz Dimitrios Katedrali’ni ve Aristotelous Meydanı, Bizans Kültür müzesi, Selanik Bilim Merkezi ve Teknoloji Müzesi, Arch of Galerius, Beyaz Kule gezisini tamamlayarak isteyen katılımcılarımızla tekne turu yapıyoruz. Katılımcılara kordon boyunda serbest zaman verilerek alışveriş yapmalarını sağlıyoruz. Saat 14.00 da otobüsle Makedonya’nın başkenti Üsküp’e (Skopje) doğru yola çıkıyoruz. Saat 17.00 da Üsküp’te konaklama yapacağımız otele yerleştikten sonra, Üsküp şehir turumuzu Makedonya Meydanı, Çifte Hamam, Taş Köprü, Türk Çarşısı, Arkeoloji Müzesini gezerek tamamlıyoruz. Dileyen katılımcılar gece eğlencesine katılırken dileyen misafirlerimiz konaklama yapacağımız otele dönüyor.
3.Gün

ÜSKÜP – BELGRAD - BUDAPEŞTE

Sabah Kahvaltımızı konaklama yaptığımız otelde yaptıktan sonra saat 09.00 da otobüsle Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a yolculuğumuz başlıyor. Saat 14.00’da Belgrad şehir merkezine ulaşıyoruz. Knez Mihailova Caddesi, Republic Square, Kalemegdan ve Sveti Sava Kilisesi gibi önemli yerleri geziyoruz. Saat 18.00’da Macaristan’ın başkenti Budapeşte’ye doğru otobüsle yola çıkıyoruz. Yaklaşık 5 saatlik yolculuğun sonunda Budapeşte’de konaklama yapacağımız otelimize yerleşiyoruz. Yarın büyüleyici güzelliği ile Budapeşte’yi gezmek için sabırsızlanıyoruz ama şimdi dinlenme zamanı.
4.Gün

BUDAPEŞTE - VİYANA

Sabah kahvaltımızı otelde yaptıktan sonra Budapeşte’nin Buda ve Peşt bölgelerini kapsayan gezi turumuza başlıyoruz. Macaristan Parlementosu (Orszâghâz), Hõsök Tere - Heroes' Square (Kahramanlar Meydanı), Szabadság Híd (Özgürlük Köprüsü), Széchenyi Lánchíd - Chain Bridge (Zincir Köprüsü), Szent Istivan Bazilikas, ve Matthias Kilisesi (Matyas Templom) gezerek turumuzu tamamladıktan sonra, dileyen katılımcılarımız tekne turuna katılıyor, dileyen katılımcılarımız serbest zaman içerisinde şehri keşfetmeye devam ediyorlar. Gece saat 01.00’da Budapeşte’den otobüsle Viyana’ya yolculuğa başlıyoruz.
5.Gün

VİYANA - BRATİSLAVA

Gece yolculuğunun sonunda sabah saat 07.00 da Avusturya’nın başkenti Viyana’ya ulaşıyoruz. Sabah kahvaltısının ardından, Viyana’da şehir turu yaparak katılımcılarımızla Aziz Stephan Katedrali, Stephansplatz, Hofburg İmparatorluk Sarayı, Schönbrunn Sarayı ve Kahlenberg gezdikten sonra katılımcılarımıza serbest veriyoruz. Viyana’dan otobüsle Slovakya’nın başkenti Bratislava varıyoruz. Eski şehir merkezi ve kaleyi geziyoruz. Tuna Nehrinin ikiye böldüğü Bratislava, Avusturya ve Macaristan’a sınırı olan başkenttir. Bratislava’dan saat 23.00 da yola çıkarak Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag şehrine doğru gece yolculuğu yapıyoruz.
6.Gün

PRAG

Sabah saat 07.00 da Altın şehir Prag bizi karşılıyor. Sabah kahvaltımızın ardından, Prag eski şehir merkezi turumuz başlıyor. Prag Kalesi, Vltava Nehri, Charles Köprüsü, Old Town Kulesi, Astronomik Saat, Eski Şehir Meydanı gezdikten sonra konaklama yapacağımız otele giriş yapıyoruz. Katılımcılarımıza serbest zaman bırakarak, dinlenmelerini sağlıyoruz. Dileyen katılımcılarımızla gece eğlencesi için dışarıya çıkıyoruz.
7.Gün

BERLİN- AMSTERDAM

Sabah otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra saat 09.00 da Prag’dan Almanya’nın başkenti Berlin’e otobüs yolculuğumuz başlıyor. Berlin turumuzda; Berlin duvarı, Brandenburg Kapısı Bergama Müzesi (Pergamonmuseum), Berliner Dom, Alexanderplatz ve Küçük İstanbul olarak bilinen Kreuzber ‘de katılımcılarımıza serbest zaman veriyoruz. Gece 18.00 da Berlin’den ayrılırken, istikamet Hollanda’nın başkenti Amsterdam. Gece Amsterdam’da konaklama yapacağımız otele ulaşıyoruz.
8.Gün

AMSTERDAM

Otelimizde ki sabah kahvaltısının ardından Amsterdam Şehir merkezi turumuz başlıyoruz. Dam Meydanı, Van Gogh Museum, RijksMuseum ve Madame Tussaud Museum gezdikten sonra konaklama yapacağımız otele geri dönüyoruz. Katılımcılarımız bisikletle veya kanalda bot turlarına katılabilmekteler. Dileyen katılımcılarımızla Amsterdam şehir merkezini keşif için bisiklet kiralayıp keşfe devam ediyoruz. Amsterdam’ın gece ışıklandırmaları ve görselliğini keşfetmek isteyen katılımcılarımız gönüllülerince eğleniyor.
9.Gün

ZAANSE SCHANS – VOLENDAM – BRÜKSEL

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra saat 08.30’da Amsterdam’ın büyülü kasabası olan Zaanse Schans’a varıyoruz. Yel değirmenleri ve muhteşem doğasıyla gerçekleştirdiğimiz Zaanse Schans turumuzu tamamlayıp 10.00’da Volendam için yola çıkıyoruz. 10.30’da Balıkçı kenti olan Volendam’a varıyoruz. Volendam turumuzu tamamladıktan sonra Belçikan’ın başkenti Brüksel’e doğru yola koyuluyoruz. Brüksel eski şehir merkezi turumuzu (Hotel de Ville, Grand Place, Manneken Pis (İşeyen Çocuk), Place Royale ve Çikolata müzesi) tamamladıktan sonra Akşam saat 20.00 da Âşıklar şehri Paris’e doğru yola çıkıyoruz. Gece saat 23.30 da Paris’te konaklama yapacağımız otele giriş yapıyoruz.
10.Gün

PARİS

Konaklama yaptığımız otelde sabah kahvaltısı yaptıktan sonra otelden ayrılıyoruz. Katılımcılarla Eyfel kulesi, Notre Dame Katedrali ve Dünyaca ünlü Louvre Müzesi’ni ve Moulin Rouge, Sacre-Coeur Bazilikasını ziyaret ediyoruz. Öğle yemeği molamızın ardından Zafer takı (Arc De Triomphe) ve Şanzelize Caddesini (Champs-Elysees) keşfediyoruz. Daha sonra katılımcılarımıza serbest zaman vereriyoruz. Gece saat 01.00’de Eyfel kulesinin önünde katılımcılarımızla buluşarak, otobüsümüzle Paris’ten İspanyanın başkenti Barcelona’ya gece yolculuğumuz başlıyor.
11.Gün

BARCELONA

Sabah kahvaltımızın ardından saat 10.00 da Barcelona şehir merkezine varıyoruz. Barcelona şehir turumuza Parc Guell ve Nou Camp Stadını ziyaret ediyoruz. Daha sonra Konaklama yapacağımız otele yerleşiyoruz. Akşamüzeri Barcelona’nın en kalabalık ve canlı caddesi olan La Rambla Caddesi ve buraya çok yakın mesafede olan, Catalunya Meydanı, Casa Mila, Kristof Kolomb Heykeli, Port Vell geziyoruz.
12.Gün

BARCELONA

Katılımcılarımızla otelde sabah kahvaltısının ardından turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sagrada Familia, Barselona Katedrali ve Picasso Müzesini ziyaret ediyoruz. Katılımcılarımızla öğleden sonra muhteşem Barcelona plajında deniz keyfi yaşatıyoruz. Akşam saat 23.59’ da Barcelona’dan Fransız Rivieriası’nın muhteşem şehri Cannes ‘e doğru yola çıkıyoruz.
13.Gün

CANNES - MONTE CARLO

Sabah kahvaltımızı Cannes şehrinde yaptıktan sonra Fransız Rivierası’nın en gözde ve bilindik şehri Cannes Film Festivalinin yapıldığı yeri geziyoruz. Burada Cannes Plajı’nda serbest zaman vererek isteğe göre kordondan başlayarak şehir turu yapılıyor. Saat 15.00’da Cannes’dan Monako Prensliğinin Monte Carlo semtine doğru kısa bir yolculuk yaparak saat 16.30 ‘da varıyoruz. Monako dünyanın en küçük ikinci bağımsız devleti olup en kalabalık semti Monte Carlo’dur. Saat 23.00’da Monte Carlo’dan otobüsle İtalya’nın Pisa şehrine doğru yola çıkıyoruz.
14.Gün

ROMA

Sabah kahvaltısının ardından turumuza mucizeler meydanı (Campo dei Miracoli) gezerek başlıyoruz. Burada Pisa Kulesi(Torre Pendente), Katetral ve Vaftizane’yi gezdikten sonra katılımcılarımıza fotoğraf ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Pisa Kulesine Torre Pendente (eğik kule) deniliyor. Bu kule Pisa şehrinin gücünün ve zenginliğinin bir sembolü olarak Cenova ve Venedik’e rakip olarak yapılmış. Saat 11.00’da Roma’ya hareket ediyoruz. Saat 14.00’da Roma’da konaklama yapacağımız otele giriş yapıyoruz. Akşam dileyen misafirlerimizle Panteo, Piazza Novana ve Piazza Di Spagna meydanlarını geziyoruz.
15.Gün

VATİKAN

Sabah kahvaltımızı erkenden yaptıktan sonra katılımcılarımızla dünyanın en küçük ülkesi ve sınırları olmayan Vatikan’ı geziyoruz. San Pietro Meydanı ve Sistina Şapeli gezdikten sonra Fontana di Trevi, Vittorio Emanuele II Abidesi ve Colesseum’u geziyoruz. Daha sonra katılımcılarımıza serbest veriyoruz. Gece saat 23.59’da İtalya’nın başkenti Roma’dan Venedik’e doğru yola çıkıyoruz.
16.Gün

VENEDİK - LÜBYANA

Roma’dan gece başlayan yolculuğumuzun ardından Venedik’e varıyoruz. Sabah kahvaltısının ardından katılımcılarla deniz otobüsü kullanarak Venedik şehrinin en büyük meydanı olan San Marco meydanına varıyoruz. San Marco Basilikası, Aziz Mark’ın Çan Kulesi ve Dükler Sarayı’nı Büyük Kanal, Rialto Köprüsü, geziyoruz. Katılımcılarımıza serbest vererek Venedik’te yer alan adaları gezmelerine ve kanalda gondol turu yapmalarını sağlıyoruz. Saat 16.00’da Slovenya’nın başkenti Lübyana’ya doğru otobüsümüzle yolculuğumuz başlıyor. Lübyana’da konaklama yapacağımız otele yerleşiyoruz. Dileyen katılımcılarımız akşam dışarı çıkıyor.
17.Gün

LÜBYANA - ZAGREP

Konaklama yaptığımız otelde sabah kahvaltısının ardından Lübyana şehir merkezini geziyoruz. Saat 12.00’da Lübyana’dan Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’e doğru yola çıkıyoruz. Saat 14.00 da Zagreb’e varıyoruz. Zagreb şehir merkezini gezdikten sonra katılımcılarımıza serbest zaman veriyoruz. Zagrep öğrenci nüfusunun fazla olması sebebi ile öğrencilere yönelik çok farklı ve güzel mekânlar bulunmaktadır. Avrupa yolculuğumuzun son durağı olan Sofya için saat 21.30 da otobüsle gece yolculuğuna başlıyoruz.
18.Gün

SOFYA - İSTANBUL

Otobüsümüzle yaptığımız gece yolculuğunun ardından sabah saat 07.00 da Bulgaristan’ın başkenti Sofya şehrine varıyoruz. Sofya şehir merkezinde Aleksander Nevski Katedrali, St. Sophia Anıtını geziyoruz katılımcılarımıza serbest zaman veriyoruz. Avrupa yolculuğumuz son durağı olan Sofya’dan saat 14.00’da yola çıkarak turumuzun başladığı İstanbul’a yolculuğumuz otobüsle devam ediyor. Türkiye’ye Kapıkule Sınır Kapısından giriş yapıyoruz. Avrupa Macerası programımızın son durağı olan İstanbul’a akşam saat 21.00 da dönüyoruz.

Başvuru

Tur İsmi Kişi Başı Ücret Para Birimi Hareket Tarihi
Avrupa Macerası 03-20 Temmuz 2018 990 03 Jul

Fiyatlandırma

Tur Fiyat Kişi Sayısı Adet Toplam

Tutar

Ara Toplam
Toplam

Katılımcı Bilgileri

*
Adınızı yazmanız gereklidir.
*
Soyadınızı yazmanız gereklidir.
*
Telefon numaranızı yazmanız gereklidir..
*
Adresinizi yazmanız gereklidir.
Teşekkürler, başvurunuz alınmıştır. E-postanızı kontrol ediniz. Başvuru no:

Benzer Turlar