İtalya Macerası

2 Ülke 5 Şehir 5 Gün

İtalya Macerası Ülkeler; İtalya, Vatikan

İtalya Macerası Şehirler; Pisa, Roma, Vatikan, Floransa, Venedik

Roma – 2 gece

Floransa – 1 gece

Venedik – 1 gece

•Katılımcılarımız koordinatörler eşliğinde şehrin tarihi, kültürel mirasları gezilebilecek, isteyen bireysel olarak da gezebilmektedir.
•Sizlere vereceğimiz Rehber Kitapçık her şehrin kısa bilgisini içermekte, adım adım gezilecek yerleri anlatmakta buda sizler için faydalı olacaktır.
•Katılımcılarımıza her şehre varmadan önce otobüste şehir hakkında 15 dakikalık bilgilendirme yapılacak ve şehir merkezinde buluşma noktası belirlenecektir.
•Sizlerin de şehri keşfetmeniz ve anın keyfini çıkarmanız için serbest zaman verilmektedir. Her şehre göre serbest süresi değişmektedir.

İnternet sitemizden başvurunuzu kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.
Başvurularınız en fazla 3 işi günü içerisinde değerlendirilerek sizlere mail ve sms ile geri dönüş yapılmaktadır.
Başvurunuzun onaylanmasından sonra sözleşmeniz hazırlanıp mail ile size gönderilecektir. Macera otobüsü ile katılacağınız tur hakkındaki tüm süreci buradan takip edebilirsiniz.
Sözleşme ve diğer evraklarınızı mail ile bize gönderdikten sonra evraklarınız firmamız tarafından incelenir ve sizlere onay maili ve sms ile bilgi verilir.
Başvurunuzla ilgili herhangi bir evrakı kargo ile göndermenize gerek yoktur.

 • Tur Boyunca Otobüsle Ulaşım
 • İstanbul – Roma ve Venedik – İstanbul Uçak Biletleri
 • 3 veya 4 yıldızlı otellerde konaklama (4 gece)
 • Program Boyunca Her Gün Kahvaltı
 • TURSAB Zorunlu Paket Tur ve Seyahat Sağlık Sigortası
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Profesyonel Rehberlik
 • Şehir Alan Vergileri
 • Vize Masrafları
 • Öğle ve Akşam yemeği
 • Müze Girişleri
 • Şehir içi Ulaşımlar
 • Kişisel Harcamalar

•Tek Kişilik Oda Seçimi + 210 €
(Tek kişilik (single) oda kullanımı yapmak isterseniz başvuru sisteminden bu hizmeti satın alabilirsiniz)
•Otobüste Ek koltuk + 700 €
(Tur boyunca iki koltuk kullanmak istiyorsanız ek koltuk satın alabilirsiniz)
•Koltuk Seçimi + 25 €
(İstediğim koltukta seyahat etmek istiyorum diyorsanız koltuk numaranızı ve konumunu belirleyebilirsiniz)
•Ek Bagaj + 25 €
(Benim eşyam çok diyenler için ek bavul hizmetimizden yararlanın)
•Uyku Seti + 20 €
(Boyun yastığı, uyku göz bandı ve polar şal)

Tur Programı

1.Gün

İSTANBUL - ROMA

İstanbul Havalimanında buluşarak Check-in, bagaj, pasaport işlemleri tamamlıyoruz. Ardından THY ile İtalya’nın başkenti Roma’ya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Roma havalimanına varışımıza takiben bagaj ve pasaport kontrollerini gerçekleştirip havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüz ile şehri keşfetmeye başlamadan önce için öğle yemeği için zaman veriyoruz. Ardından şehir turumuzda; Piazza di Spagna, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Novana Meydanı, Pantheon, Castel Sant Angelo, Via Del Corso göreceğimiz yerler arasındadır. Keyifli turumuzun sonrasında siz değerli misafirlerimize akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından otelimize giderek istirahat ediyoruz.
2.Gün

PİSA - VATİKAN

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Dünya’nın en küçük ülkesi olan Vatikan’a hareket ediyoruz. Şehir turumuzda; Vatikan Müzeleri & Sistina Şapeli, Pietro Bazilikası, Pietro Meydan göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ardından Roma’yı keşfetmeye devam ediyoruz. Turumuzda; Piazza Venezia, Vittorio, Emmanuelle Anıtı, Roma Forum, Imperial Forum, Kolezyum, Circus Maximus göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından siz değerli misafirlerimize akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından otelimize giderek istirahat ediyoruz.
3.Gün

PİSA - FLORANSA

Otelde alacağımız kahvaltının ardından ünlü eğik Pisa Kulesi ile ünlü Pisa’ya hareket ediyoruz. Turumuza başlamadan önce öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında şehir turumuzda Mucizeler Meydanı, Pisa Kulesi, Vaftizhane, Pisa Katedrali göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından misafirlerimize fotoğraf için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından tarihi yapıları, muhteşem mimarisi ve sosyal yaşamı ile turistlerin ilgisini çeken Floransa’ya hareket ediyoruz. Floransa’ya varışımızla akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın sonrasında otelimize giderek istirahat ediyoruz.
4.Gün

FLORANSA- VENEDİK

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Floransa’yı keşfetmeye başlıyoruz. Şehir turumuzda Piazza della Signoria, Floransa Katedrali, Ponte Vecchio, Battistero di San Giovanni, Santa Maria Novella Bazilikası göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımız sonrası şehir turumuz devam ediyoruz. Turumuzda Michelangelo Meydan ve eşsiz manzarası olan Michelangelo Tepesi göreceğimiz yerler arasındadır. Floransa turumuzu tamamladıktan sonra kuzeydoğu İtalya'da birbirinden kanallarla ayrılmış ve köprülerle bağlanan 118 adanın üzerine kurulmuş Venedik’e doğru yola çıkıyoruz. Sonrasında otelimize giderek istirahat ediyoruz.
5.Gün

VENEDİK - İSTANBUL

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Venedik’i keşfetmeye başlıyoruz. Turumuzda; San Marco meydanı, San Marco Basilikası, Aziz Mark’ın Çan Kulesi, Dükler Sarayı, Büyük Kanal, Rialto Köprüsü göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Türkiye’ye dönüş uçuşumuzu gerçekleştirmek için Venedik Havalimanına hareket ediyoruz. Havalimanına varışımızla birlikle Check-in, bagaj, pasaport işlemleri tamamlıyoruz. THY ile Venedik’ten İstanbul’a olan uçuşumuzu gerçekleştiriyor ve Bagaj, pasaport işlemlerimizi tamamlıyoruz. Ardından siz değerli misafirlerimiz ile bir sonraki Macera Travel organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Başvuru

Tur İsmi Kişi Başı Ücret Para Birimi Hareket Tarihi
İtalya Macerası 0 17 Aug

Fiyatlandırma

Tur Fiyat Kişi Sayısı Adet Toplam

Tutar

Ara Toplam
Toplam

Katılımcı Bilgileri

*
Adınızı yazmanız gereklidir.
*
Soyadınızı yazmanız gereklidir.
*
Telefon numaranızı yazmanız gereklidir..
*
Adresinizi yazmanız gereklidir.
Teşekkürler, başvurunuz alınmıştır. E-postanızı kontrol ediniz. Başvuru no:

Benzer Turlar

Erken Rezervasyon Fırsatı!