İstanbul-Bursa-Çanakkale-İzmir Turu

4 ŞEHİR 6 GÜN

Macera otobüsü sınırlar arasında yolculuk, keşif, öğrenme, macera ve eğlence dolu onlarca etkinliğin olduğu bir programdır. Bu programın amacı gençlerin uluslararası hareketliliğini arttırmak, Türkiye’nin doğal güzelliklerini, tarihini, mimarisini ve kültürel mirasını gezerek görerek yaşatmaktadır.

Turumuz Ankara çıkışlı olup lüks otobüsümüzle gerçekleştirilecektir.

İstanbul-Bursa-İzmir-Çanakkale Turunda siz değerli katılımcılarımızı 3 veya 4 yıldızlı otellerde 2’şer kişilik odalarda konaklamanızı sağlamaktayız. Turumuz süresince 5 gece konaklama yapacağımız şehirler;

 • İstanbul – 2 gece
 • Çanakkale – 1 gece
 • İzmir – 2 gece
 • Katılımcılarımız profesyonel rehber eşliğinde şehrin tarihi, kültürel mirasları gezilebilecek, isteyen bireysel olarak da gezebilmektedir.
 • Katılımcılarımıza her şehre varmadan önce otobüste şehir hakkında 15 dakikalık bilgilendirme yapılacak ve şehir merkezinde buluşma noktası belirlenecektir.
 • Sizlerin de şehri keşfetmeniz ve anın keyfini çıkarmanız için serbest zaman verilmektedir. Her şehre göre serbest süresi değişmektedir.
 • İnternet sitemizden başvurunuzu kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Başvurularınız en fazla 3 işi günü içerisinde değerlendirilerek sizlere mail ve sms ile geri dönüş yapılmaktadır.
 • Başvurunuzun onaylanmasından sonra sözleşmeniz hazırlanıp mail ile size gönderilecektir. Macera otobüsü ile katılacağınız tur hakkındaki tüm süreci buradan takip edebilirsiniz.
 • Sözleşme ve diğer evraklarınızı mail ile bize gönderdikten sonra evraklarınız firmamız tarafından incelenir ve sizlere onay maili ve sms ile bilgi verilir.
 • Başvurunuzla ilgili herhangi bir evrakı kargo ile göndermenize gerek yoktur.

Macera Otobüsü Türkiye Turu bedeli 890 TL’dir. Tur ücretini Nakit, Havale/ EFT, şeklinde ödeyebilirsiniz. Kredi kartınızla taksitli olarak ödemek isterseniz, bankanızın alacağı komisyon oranı bu ücrete ilave edilecektir.

Başvurunuz onaylandıktan sonra tur bedelinin tamamını tek seferde Firmamızın aşağıdaki banka hesabına Havale/ EFT ile ödeyebilirsiniz.

Hesap Sahibi: DOBUR ORGANİZASYON & TURİZM LTD. ŞTİ

Banka Adı: Türkiye İş bankası A.Ş.

Banka Şube Adı: Necatibey  – 4222 (TL Hesabı)

Hesap No: 4222 – 1025893

IBAN No: TR40 0006 4000 0014 2221 0258 93

*** Ödemeyi yaparken açıklama kısmına “ Macera Otobüsü İstanbul-Bursa-İzmir-Çanakkale Turu Bedeli” notunu yazdırmayı unutmayınız.

*** Banka Havale/EFT işlem bedelleri, katılımcıların sorumluluğundadır.

***Ödemeyi yaptıktan sonra ödeme makbuzunu PDF olarak taratıp mail ile bize göndermeniz gerekmektedir.

rekmektedir.

 • Otobüsle Ulaşım

(Tur boyunca şehirlerarası ulaşım hizmetinizi sağlıyoruz)

 • Konaklama

(3 veya 4 yıldızlı otellerde 2’şer kişilik odalarda 5 gece konaklamanızı sağlıyoruz)

 • Kahvaltı

(Program boyunca her gün kahvaltınız tur ücretine dahildir)

 • Paket Tur Sigortası

(Acenta olarak yapmakla yükümlü olduğumuz paket tur sigortası ile güvencedesiniz)

 • Seyahat Sağlık Sigortası

(Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde oluşabilecek hastalık, kaza, valiz kaybı vb. riskleri güvence altına alan sigortadır)

 • Rehberlik ve Danışma

(Yolculuktan önce ve süresince gezi hakkında danışmanlık hizmeti vermekteyiz)

 • Bagaj

(Her katılımcının 1 adet orta boy (63*36*21) bavul hakkı vardır)

 • Öğle ve Akşam yemeği

(Tur süresince öğle ve akşam yemekleri tur ücretine dâhil değildir)

 • Müze Girişleri

(Müze girişleri tur ücretine dâhil değildir)

 • Şehir içi Ulaşımlar

(Şehir içerisinde metro, tramvay, taksi veya vapur kullanımı tur ücretine dahil değildir)

 • Kişisel Harcamalar

(Kişisel harcamalarınız tur ücretine dâhil değildir)

Tur Programı

1.Gün

Ankara - İstanbul

Sabah saat 08.00’da Ankara Şehirarası Otobüs İşletmesi karşısında siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz ve turumuzun ilk şehri olan İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 8 saat süren yolculuğumuzun ardından panoramik bir İstanbul turu yapıyoruz ve akşam yemeği için misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otele hareket ediyoruz.
2.Gün

İstanbul

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra saat 08.00’da otelden ayrılarak Türkiye’nin en kalabalık nüfusa sahip şehri İstanbul’un en değerli tarihi eserlerinden olan Sultanahmet Meydanı, Sultanahmet Camii ve Yerebatan sarnıcını rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Sonrasında Tarihi Sultan Ahmet köftecisi, Sultanahmet parkını geziyoruz. Ardından Kapalı çarşıyı geziyoruz ve misafirlerimize alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otele gidiyoruz.
3.Gün

Bursa

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra saat 07.30’da İstanbul’dan ayrılıyoruz ve turumuzun ikinci şehri olan Bursa’ya hareket ediyoruz. Saat 10.30’da Bursa’ya varıyoruz ve Bursa gezimize başlıyoruz. Ulu Camii ve Yeşil Camii ve türbesini geziyoruz. Sonrasında Koza hanı çay içmek ve misafirlerimize alışveriş için mola veriyoruz. Molamızın ardından Arkeoloji müzesi, Bursa Kalesi Ve Saltanat Kapısına gidiyoruz. Sonrasında misafirlerimize fotoğraf için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Muradiye Külliyesi ve Tophane parkını geziyoruz. Bursa gezimizi tamamladıktan sonra konaklama için saat 20.00’da Çanakkale’ye doğru yola çıkıyoruz.
4.Gün

Çanakkale

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra saat 08.00’da otelden ayrılıyoruz. Gelibolu yarımadasında Kilitbahir, Mecidiye Tabyaları, Seyit Onbaşı, Şahindere Şehitliği, Çanakkale Şehitler Abidesi, Yahya Çavuş Şehitliği, Ertuğrul Koyu, Anzak Tepesi'nde yürüyüş, 57.Alay Şehitliği, Conkbayırı, ve Atatürk’ün saatinden vurulduğu yeri gezdikten sonra İzmir’e doğru konaklama yapacağımız otele hareket ediyoruz
5.Gün

İzmir

Otelimizde sabah kahvaltısını yaptıktan sonra saat 08.00’da otelimizden ayrılarak Türkiye’nin batısının incisi olarak bilinen İzmir’i gezmeye Efes Antik kenti ile başlıyoruz. Ardından İzmir konak meydanına gidiyoruz. Konak meydanında Saat kulesine gidiyoruz. Sonrasında Tarihi asansör ve İzmir’in popüler yeri olan kordon boyunda misafirlerimize serbest zaman veriyoruz ve konaklama yapacağımız otele gidiyoruz.
6.Gün

İzmir - Ankara

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra saat 08.00’da otelimizden çıkış yapıyoruz. Kemeraltı çarşısına gidiyoruz. Kemeraltı çarşısında misafirlerimize alışveriş için zaman veriyoruz. Sonrasında 13.00’a kadar misafirlerimize turumuzun son gününde İzmir’in tadını çıkarmaları için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından 23.00’da Ankara’ya ulaşarak dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz ve bir sonraki Macera Travel organizasyonunda buluşmak üzere katılımcılarımızla vedalaşıyoruz.

Başvuru

Tur İsmi Kişi Başı Ücret Para Birimi Hareket Tarihi
İstanbul-Bursa-Çanakkale-İzmir Turu 890 TL 29 Apr

Fiyatlandırma

Tur Fiyat Kişi Sayısı Adet Toplam

Tutar

Ara Toplam
Toplam

Katılımcı Bilgileri

*
Adınızı yazmanız gereklidir.
*
Soyadınızı yazmanız gereklidir.
*
Telefon numaranızı yazmanız gereklidir..
*
Adresinizi yazmanız gereklidir.
Teşekkürler, başvurunuz alınmıştır. E-postanızı kontrol ediniz. Başvuru no:

Benzer Turlar

Turumuz Tamamlandı