Üyelik Sözleşme

DOBUR ORG. TURİZM LTD ŞTİ ’ne (Macera Otobüsü Travel Turizm Seyahat Acentası) ait www.maceratravel.com web sayfası ve bu sayfalarla birlikte senkronize olarak çalışan mobil uygulamalar üzerinden alınacak hizmetler için üyelik sözleşmesini kapsamaktadır. DOBUR ORG. TURİZM LTD ŞTİ bundan sonra Acenta olarak, yukarıda belirtilen online platformlara üye olan/olacak kişilerde Kullanıcı olarak anılacaktır.

1. Kullanıcı, başvuru formunu doldurup onayladığı veya bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet almaya başladığı andan itibaren ya da sipariş verdiğinde işbu kullanıcı sözleşmesi yürürlüğe girmektedir.

2. Acenta, dilediği zaman işbu sözleşmeyi ve internet sitesindeki ve mobil uygulamada bulunan yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme hak ve yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye veya mobil uygulamaya her girişte yasal uyarı ve kullanıcı sözleşmesi sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

3. Kullanıcı (Müşteri), işbu Üyelik Sözleşmesini onaylayarak, Acenta ile paylaşmış olduğu bilgilerin şahsına ait olduğunu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için Acenta’ya iştirakleri bünyesindeki diğer tüzel kişiler ile de paylaşılabileceğine onay vermektedir.

4. Acenta üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.

5. Acenta e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamakta veya yorumlatmaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Acenta’nın sözleşmeli alt acentaları ile Kullanıcılarına daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla paylaşılabilmektedir.

6. Kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

7. Kullanıcının sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Kullanıcı ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının üyelik adresi ve şifresinin üçüncü bir kişi tarafından biliniyor ve üyeliğin kullanılıyor olmasından dolayı Acenta kesinlikle sorumlu değildir.

8. Acenta müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Acenta bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” ve kişisel bilgiler vasıtasıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin devam etmesi amacıyla saklanmakta ve bu amaçlarla kullanılmaktadır. www.maceratravel.com ve mobil uygulamalar hakkında erişim bilgileri;

DOBUR ORG. TURİZM LTD. ŞTİ.

MACERA OTOBÜSÜ TRAVEL TURİZM SEYAHAT ACENTASI

Adres: Necatibey Cad. 26/77 Çankaya Ankara

Tel: +90 312 232 35 20